| Pashca a întrebat:

Eu joc pe un server de SA:MP, si vreau sa devin leader la FBI. Pentru asta mi-ar trebui o cerere foarte buna, ca sa pot fi ales pentru leader. Trebuie sa raspund la urmatoarea intrebare.

De ce doresti sa devii lider la aceasta factiune (cat mai detaliata)

Dau funda... multumesc.

1 răspuns:
| MaricaGabriel a răspuns:

O varianta ar fi ca vrei sa scapi orasul de infractori...bine, mai detaliezi si tu.
A doua ar fi sa iei informatii din regulament pe care sa le pui ca raspuns la cerere.