| TheSeventhSin a întrebat:

Salut eu si cu un prieten vrem sa jucam impreuna niste jocuri online/multiplayer (Pentru ca el sta mai departe) insa avem pc-uri ceva mai slabe.Deci vreau jocuri online mai vechi ca eu m-am gandit deja la cateva si imi mai spuneti voi de genul, dau funda raspunsului cu cele mai multe jocuri si bune totodata.
Eu m-am gandit la :
-Monopoly online
-Momberman
-Counter Strike
-Fifa 07

2 răspunsuri:
| Louys a răspuns:

Incercati:
SA-MP(San Andreas Multi Player)
GoodGame Empire(Joc de strategie browser)
Town Of Salem(un joc de roleplay in browser, care este genial)

| BlackLighting29 a răspuns:

SA:MP, Minecraft, CS:GO, CS 1.6, Prop Hunt in browser - Kongerate, ETS 2 multiplayer necesita 2gb ram si 64 bit singleplayer necesita 32 bit,