| RazvanNikolas1994 a întrebat:

Eu vreau sa gasesc un host gratuit pentru serverul meu de SAMP si am gasit no-ip.com. M-am logat si cum imi hostez serverul meu de SAMP?

1 răspuns:
| Sasha24 a răspuns:

No-ip.com e doar pentru dns, nu pentru a hosta un server de samp. Nu exista hosting samp gratis deoarece serverele de samp consuma prea multe resurse pentru un serviciu gratuit.
Recomand http://hqh.ro/hosting/samp la doar 5euro lunar primesti 50sloturi iar ping-ul este extrem de mic, nu exista intreruperi datorita UPS-urilor / generatoarelor. Nu o sa gasesti nicaieri combinatia asta de preturi mici si calitate mare.