| florincata a întrebat:

Salut.Exista subtitrare in romana pentru jocul assassin's creed 2?

Răspuns Câştigător
| 93Silviu93 a răspuns:

Nu prea joci jocuri huh? ORICE joc are "subtitles" daca intri sa te uiti in setari...acum revenind la ce a intrebat omu se poate sa schimbi la unele jocuri in romana nu sunt sigur daca merge la assasins creed ca nu il am cumparat, trebuie sa il ai pe steam cumparat, apoi schimbi "steam language" din engleza in romanahappyla portal 2 si seriile half life merge

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Jocul nu e film. Nu sunt subtitrari pentru el.

| 93Silviu93 a răspuns (pentru Ronnix):

Nu prea joci jocuri huh? ORICE joc are "subtitles" daca intri sa te uiti in setari...acum revenind la ce a intrebat omu se poate sa schimbi la unele jocuri in romana nu sunt sigur daca merge la assasins creed ca nu il am cumparat, trebuie sa il ai pe steam cumparat, apoi schimbi "steam language" din engleza in romanahappyla portal 2 si seriile half life merge