| TronicX a întrebat:

Salut fani ai jocurilor, am o intrebare.Cum ruleaza gta 4 pe un laptop HP probook 4530s cu procesor b840(celeron dual core), chipset video hd graphics cu memorie video partajata si 3 gb de ram ddr3 pe o frecventa de 1333mhz...Dau funda! am nevoie urgent de raspunsuri cat mai clare, daca imi puteti da si cateva exemple de jocuri recent aparute, gen nfs sau such mersi:*

1 răspuns:
| FloriN714 a răspuns:

Nu iti va merge Gta 4, e foarte slab laptopul. Cel mult poti juca NFS Most Wanted 2007