| TheVice a întrebat:

Salut fani gta! Am gta vc pe Android și nu știu ca sa fac sa trec la o misiune.Am cumpărat (cred) toate safehouse-urile di oras (Aia cu taxiul, studioul de filme, malibu club,) dar nu știu cum sa ajung la misiunile normale.Singura misiune(cred) este aia cu mașina de înghețată dar nu știu cum se trece, dacă se poate trece, dacă este misiune și câte înghețate trebuie sa vând. Dacă ați făcut toate misiunile va rog sa mă ajutați.

Răspuns Câştigător
| VitoScarletta a răspuns:

Iti recomand sa cauti un playthrough pe Youtube sa vezi exact cum se face