| HardCore7750 a întrebat:

Salut, folosesc 2 monitoare, iar cand ma joc CS:GO pe monitorul principal si trec cu mouseul pe celalalt si dau click, CS:GO devine bagat in bara.
Nu stiu cum sa rezolv problema asta, nu vreau cu Fullscreen windowed pentru ca nu mai pot adjusta luminozitatea jocului si se vede intunecat.
Exista vreo solutie?
Multumesc!
Numai bine

3 răspunsuri:
| xDragosel007 a răspuns:

Exista o solutie, tu ai jocul pe fullscreen, du-te la optiuni si da-l pe widdscreen si nu iti va mai face asa, dar oricum cand dai click pe celalalt monitor nu iti va mai vedea jocul comenzile, de exemplu tu tii apasat pe W si daca dai click pe celalalt monitor, caracterul ori se va opri ori va merge in continu!

| HardCore7750 explică (pentru xDragosel007):

Pai mi se vede intunecat, nici nu pot regla luminozitatea...

| xDragosel007 a răspuns (pentru HardCore7750):

Atunci nu stiu ce e de facut, daca asta nu te-a ajutat! Sorry!