| AndreiMarius55 a întrebat:

Fratilor, am si eu nevoie de niste pareri. am vazut oferta asta : http://www.eurodualsim.ro/......0mhz-.html pe facebook. nu stiu ce sa zic. o tableta la 399 de lei cat de buna poate sa fie? a luat cineva? imi puteti spune cate ceva despre ea? eu am sunat la ei sa vad daca e pe bune si cica ar fi. a fost draguta tipa. se livreaza chiar a2a zi :) so?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa cauti pe net pareri despre firma si apoi sa comanzi. Eu am citit cateva pareri si m-au ingrozit. Majoritatea erau negative.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

M-as bucura daca as sti ca esti mai bine. Cred ca ai fost bolnav si n-ai putut sa dai o funda. E semnul de multumire pe acest site.