| Ftww_Sebastian_1998 a întrebat:

Salut fratilor. Mai am si eu o problema, recent am facut un schimb de conturi de G-mail pentru numitul joc "Clash Royale"...bun..totul a mers bine, am schimbat parola, am schimbat numarul de tel si am schimbat si e-mailu de recupereare, ba chiar am bagat si "securizare prin 2 pasi" sau ceva de genu. Mai fratilor, intru in Clash Royale, joc ce joc, iar ziua urmatoare cand intru, vad ca ceva e in neregula pe cont, banuti consumati, etc...Si omu tot intra pe coont, si am schimbat parola de 4 ori si tot poate sa intre, dar fara sa stie parola, cum e posibil? Cum as putea rezolva chestia asta? Dau funda pentru cel care ma ajuta!

1 răspuns:
| MasterGamer1995 a răspuns:

In primul rand schimbul de conturi de google/clash royale este cam ilegal. (citeste online daca nu ma crezi)
In al doilea rand, el poate ti-a luat contul dar nu s-a deconectat de pe telefonul lui. Singura modalitate ar fi sa isi dezinstaleze clash sau sa se conecteze cu alt cont de google.