| Adrian_Doaga_2001 a întrebat:

Salut fratilor! Vreau si eu un sv de cs 1.6 zombie dar gen sa fie ca pe vremuri adica sa aiba(skinuri de exemplu pe zombie pe arme**sa nu fie 1000 de clase cu zombie ca-m 5-7)Daca stiti voi vreun sv sa imi spuneti va rog P.S Sa fie ip corect adica nu fals, cand bag ip-u in cs la connect sa nu imi dea eroare!

3 răspunsuri:
| andiceasu95 a răspuns:

Iar de aceea exista freakz.ro

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru andiceasu95):

Man exista freakz.ro dar nu se mai gasesc sv faine pe acel site!

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru andiceasu95):

M am intors din viitor, din pacate acum nu mai exixsta freakz laughing