| KeNuTzU a întrebat:

funda! Am un play station 2 slim sch 70004 iar un prieten de al meu are play station lui exact ca al meu e si el slim si are sch tot 70004. El mi-a dat cateva jocuri iar la mine nu ruleaza aceleasi jocuri care ruleaza la el. Spre exemplu la el am jucat burnout 3 iar la mine nu a mers i-am dat la brosher (rasfoieste) iar acolo dupa ce a citit cd-ul cu jocul a zis ca discul nu poate fi citit. Mentionez ca play station-ul meu e cumparat de la unul care sa tinut de mine sa il cumpar si pana la urma ca-sa scap de el i-am dat 110 lei pe el. Ce problema ar putea avea? Astept Raspunsuri! Funda

1 răspuns:
| coco514 a răspuns:

Retina play station-ul poate fi defecta daca asta este motivul iti recomand sa il folosesti asa cum este decat sa incerci sa o schimi pentru ca ristii sa il strici de tot sau sa te coste mai mult decat un alt play station. eu am acceiasi problema si pe langa ca nu imi citeste unele cd-uri mai sunt si alte chestii gen se blocheaza in timpul jocului si trebuie sa il resetez