| xVictor a întrebat:

Salut guys! Ce face fetele, te plimbi? OK, lasand caterinca la o parte vreau si eu sa va intreb de niste jocuri. Cine cunoaste jocuri gen Advent Rising 2, titan fall 2, Far Cry primal si 4 si v-ati prins voi... Le-as vrea si eu. am pc destul de bun sa duca orice joc, daca nu merge la maxim il dau de-al dreac pe minim si tot il joc. Multumesc anticipat, dau funda. orice joc e bine venit, tinand cont de cerintele de mai sus.

6 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

"Gen" sunt destule! Mai ales că "gen" ai PC bun.
Vezi și tu "gen" ce poţi găsi pe net "gen".

| xVictor explică (pentru mudokins78):

Ai o problema cu gen? trebuia sa zic,, asemanatoare''? sau,, asemeni jocurilor urmatoare ''? Cumetre l-am folosit o data, are 3 litere, e ieftin, e usor, La revedere!

| mudokins78 a răspuns (pentru xVictor):

Şi analfabeţii cântăresc puţin în gramatică, dar eu am pretenţii la tine! (Nu ai 15 ani sigur)

| xVictor explică (pentru mudokins78):

Chiar nu inteleg ce te-a deranjat din intrebare :/,, ce face fetele, te plimbi?'' e doar o gluma, replica spusa pentru amuzament si nu, nu am 15 big grin

| mudokins78 a răspuns (pentru xVictor):

Nu m-a deranjat decât "gen"!
Am una aici pe scara blocului, e cercetător științific, foloseşte când şi când -"gen"! Ţi se pare normal?
Aşa şi tu.

| xVictor explică (pentru mudokins78):

Stiu cum e. cunosc atatia care daca nu zic gen la fiecare fraza parca mor. dar in fine big grin eu l-am zis pentru ca eram pe fuga. big grin