| LidiaDennis a întrebat:

Salut! I-am cumparat lui fiimiu jocul Fall Guys ultimate knokcout, cu 95 ron, cu urmatoarele specificatii: online play required si PS Plus required. Nu am știut ca e necesar si PS Plus pentru a te juca acest joc decât dupa ce am descarcat jocul. Alti bani, alta distractie cu acest PS Plus!
Întrebările la care va rog sa ma ajutati cu un raspuns sunt:
1. Acest joc este inutil/pierdut fara PS plus?
2. Nu s-ar putea juca singur? Fara multiplayer online? Practic ca si cum ar fi achizitionat un CD.
3. Sunt sanse sa recuperez de la cei de la Play station banii sau macar sa il inlocuiasca cu un joc fara PS plus?

Mulțumesc anticipat pentru raspunsuri. Data viitoare o sa citesc mai atent conditiile de joc!

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

1+2 = Da, pentru ca nu poate juca singur. Jocur merge doar multiplayer online.
3. Nup, vor zice doar ca trebuia sa citesti atent descrierea, pentru ca mentioneaza ca ai nevoie de PS Plus.

Dar:

Daca ii iei PS plus primeste lunar 2 jocuri gratis, pe care le poate juca atata timp cat are abonament. Deci 24 pe an. Plus reduceri la alte jocuri de pe PS Store.