| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am terminat ultima misiune din GTA 5 si am ales al treilea scenariu sa traiasca Michael si Trevor. Mie imi apare ca am facut doar 65% din joc. Eu pe parcurs am refuzat vreo doua misiuni. Problema e următoarea, daca am refuzat 2 misiuni mai pot ajunge sa fac jocul 100%? Sau trebuie sa o iau de la inceput? Ca as vrea sa termin jocul la 100%. Care jucati GTA 5 spuneti-mi si mie va rog

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ai o gramada de chesti ide facut pe langa misiuni. Ai aici lista.
https://www.keengamer.com/......ion-guide/

| Hutzy95 a răspuns (pentru Wr3nch):

Stiu asta. Dar intrebarea mea este: Daca am refuzat 2 misiuni pot sa mai ajung la 100% din joc?
Chestiile alea stiu ca le am de facut. Dar pe mine asta ma interesează daca pot ajunge la 100% daca am refuzat 2 misiuni in timpul jocului. Ca sa stiu daca sa continui sa joc pana la 100% sau daca sa ma opresc si sa reiau jocul de la inceput. Pentru ca nu mi-ar conveni sa ajung la 98 sau 99% si sa vad ca nu mai pot face nimic sa ajung la 100%

| Wr3nch a răspuns (pentru Hutzy95):

Da, pentru ca ace ai refuzat erau optionale.

| Hutzy95 a răspuns (pentru Wr3nch):

Ok. Mersi