| MihneaIsBack a întrebat:

Ieri mi-am cumparat un laptop nou Lenovo Y50-70. Insa, am o problema. Am cumparat windows 8.1 original, l-am instalat, toate bune, pana cand am vrut sa ma conectez la internet. Eu am in total in casa 2 laptopuri si 3 telefoane.
Toate laptopurile si telefoanele (cu exceptia celui nou) sunt conectate la routerul meu. Ei bine, atunci cand conectez laptopul nou la router, iar apoi deschid google-ul, nu mai merge netul nici pe Lenovo, cat nici pe celelalte calculatoare si pe telefoane.
Va rog frumos sa ma ajutati! Am reinstalat windowsul de 2 ori, niciun rezultat! Ofer funda + vot! Va implor. Multumesc. =)

2 răspunsuri:
| Seby1994 a răspuns:

Suna la furnizorul de net si spune-i sa vina sa-ti configureze laptopul cel nouwinking

| krs23 a răspuns:

Este posibil sa se fi resetat parola, incearca sa o introduci din nou.