| SergiuR a întrebat:

Ieri mi-am descarcat Assassin's Creed Syndicate si totul a mers bine pana la un moment dat cand jocul a luat crash, s-a facut ecranul negru si dupa, Bluscreen. Problema este atikmpag.sys, pentru cei care stiu va rog sa ma ajutati. Nu vreau raspunsuri gen ca e de vina harddisk-ul sau memoria interna. Am dat Windows memory diagnostic si nu am problema la nicicare. Va rog ajutati-ma, ca sa imi mearga jocul.

2 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Asa sunt versiunile piratate iti dau crash cand iti este lume mai draga. Mai bine îl cumperi si asa nu ai probleme cu erori.

| SergiuR explică (pentru Niklauss):

Faza e ca am piratat jocuri la viata mea o gramada. Crash-uri am mai primit din cand in cand dar blue screen niciodata. E ceva mai grav cred. Mersi oriucm.