| TommyVercetti a întrebat:

Ieri mi-am instalat un server de samp si de atunci imi merge perfect ca l-am testat.Dar am o problema.la ip am pus localhost:7777 si cand m-am uitat la detalii exact asta scrie la ip(localhost:7777)...pai atunci cum se pot conecta ceilalti la serverul meu?Funda+Vot.Multumesc anticipatbig grin

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Intri aici: http://whatismyipaddress.com/
copiezi ip-ul si il inlocuiesti cu localhost.
o sa fie ceva de genu: 74.112.253.64:7777

| KungFuBoy a răspuns:

Zi si mie ip sa intru si eubig grin

| TommyVercetti explică:

Pai cum trebuie sa sterg iar serveru si sa o iau de la capat? si cand dau la add server scriu ipul si apoi :7777?