| Gabriel123Gabriel a întrebat:

Ii intreb pe cei care au jucat sau joaca Madden NFL: probabil stiti ca pentru calculator nu exista o versiune mai noua de 08. Mie si unui prieten ne place sa jucam fotbal american, dar avem o problema, cand vrem sa jucam multiplayer madden nu se poate conecta. Inainte faceam un network hamachi(probabil stiti ce e ala), introduceam unul dintre noi IP-ul si puteam juca multiplayer, dar acum nu se mai conecteaza(am reinstalat jocul amandoi). Stie cineva de ce nu merge sau stie cineva alta modalitate de a juca multiplayer? Va rog ajutati-ma! Cine ma lamureste primeste funda!

1 răspuns:
| NaturaLx a răspuns:

De unde ai descarcat NFL 08? trimite un mail marian_metin@yahoo.com