| RaduHaywaZ a întrebat:

Salut, îmi dă și mie cineva fila de descărcare in mediafire la new super Mario bros u deluxe Android că nu pot sa fac verificarea și poate căruiva dintre voi ii merge. Nu vreau sa aud că este fake sau altceva că știu sigur că nu este, doar incercati sa vedeți dacă mi-o puteți trimite pe mediafire și atât și va dau și siteul https://apk-ipa.com/......s-devices/

1 răspuns:
| PIKOKOKO a răspuns:

"Nu vreau sa aud ca este fake"
De unde stii tu mai exact ca nu este fake?
Toate site-urile care au chestiile alea sa verifici ca nu esti robot prin descarcarea a anumitor aplicatii pe telefon sau lucruri de genul sunt fake. Te pun sa le trimiti mesaj pentru ca o sa iti ia cost suplimentar si o sa faca bani de pe urma ta. Poti sa nu vrei sa zic ca este fake, dar este.
Daca vrei sa te joci jocuri ca astea (exclusive pe console), nu poti face asta cu un apk. Ai nevoie de un emulator. Jocul este de Wii U, asa ca ar trebui sa cauti un emulator de Wii U