| AsuRo98 a întrebat:

Salut.
Imi dati si mie link de download de la acest server files de la acest server de meitn2.

http://explosionmt2.zapto.org/index.php
Vad ca clientul nu le amodificat si scrie ca e metin2sun.
Da nu e facut de ei.
Si tot nu gasesc server files.
Datimil voi.

3 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Este un Copy+paste (iti zic un lucru asa-i hostul de la no-ip ca altfel il lasa asa explosionmt2.
Daca vrei server Files de la explosion ai mai jos linkul.
Nu este facut de ei doar downlondat server files si putine editari ca sa para ca este facut de Owner (ei).
Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat sa nu uiti, iar daca esti senior nu uita sa Evaluezi raspunsul in functie cat de util a fost.

http://4metin.ro/serverfiles/svfiles-explosion2online-v2-0-t155357.html

| AsuRo98 explică (pentru DragomirMihail2020):

Ai gresit...
Site de mai sus de la metin ala foloseste server files de la metin2sun.
Deci eu vreau server fiels de la metin2sun.

| AsuRo98 explică (pentru AsuRo98):

Nimeni ma?