| Denisucu55 a întrebat:

Imi dati va rog niste nume de jocuri: Shooter, Racing si MMORPG (cel mai mult imi doresc jocuri MMORPG GEN: 4Story, Metin2, World of Warcraft).

Răspuns Câştigător
| s3a a răspuns:

MMORPG-League of Legends, Lineage 2 uite aici o lista http://www.mmoblog.ro/2010/04/lista-mmo.html
Racing:NFS(toata seria),
Shooter:Haalf-Life 2 episodul 1/episodul 2, Battlefield 2, 3 Call of Duty 1, 2, Area 51.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| steppanutz a răspuns:

Cabal,Dragonnest,NosTale... Minecraft. si daca vrei scrie top 100 jocuri MMORPG pe google. FUNDA?