| Ionutz_Maryan_1997 a întrebat:

imi merge greu PC-ul si in jokuti si cand deschis mai multe prpgrame si nu ii dau refresh.E posibil saa fie din cauza la RAM?

4 răspunsuri:
| TheSoldier a răspuns:

Incearca sa schimbi windows-ul. E posibil ca windows-ul tau sa aiba multe programe instalate, programe inutile.

| Ionutz_Maryan_1997 explică (pentru TheSoldier):

Am win instalat de 2 zile...dar daca pun un ram mai mare(acum il am de 2 gb)imi poate creste viteza la jocuri?

| TheSoldier a răspuns (pentru Ionutz_Maryan_1997):

Sigur ca da!

| R3dix a răspuns:

E posibil sa fie de la Ram, Procesor, Windows, sau ca ai memorie ocupata in pc