| anonim_4396 a întrebat:

Imi merge Gta IV pe calculatorul asta? :

-Windows 7 Professional
-Processor : Pentium(R) Dual Core E5300 @ 2.60 GHz
-6 GB RAM
System tipe:32 Bit
-Display adapters : Intel(R)G41 Express Chipset
-Chip type : Intel(R) 4 Series Express Chipset Family
-Adapter string: Intel(R) GMA 4500
-Placa video e de 1326 MB

Dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| amazonul11 a răspuns:

Merge 100% deoarece ai placa foarte buna.Noroc, sa il castigi!

| anonim_4396 explică (pentru amazonul11):

Am o problema sad, imi trebuie Serial Number, m-am uitat pe CD-uri, pe carcasa, pe carticica, pe spatele carcasei, pe spatele cartii si nimic! crying

| amazonul11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Frate nu te ingrijora poti sa il returnezi sau cauti pe net.NU gasesti repede dar gasesti!

6 răspunsuri:
| zDenYz a răspuns:

Merge foarte bine Gta 4 pe un astfel de calculator

| vdamian67 a răspuns:

Merge sigur!

| zedrix a răspuns:

Merge 100% datorita faptului ca ai placa video foarte buna de 1.3 gb eu o am de 512 mb as vrea sa am placa ta eu am procesor de 3.1 4 gb ram windows 7 si mie imi merge dar mai greu din cauza la placa.
tie iti merge 100 la 1000

| PredatorXXL a răspuns:

Omule ai un pc foarte bun merge ori ce joc pe el! Deci mie la mie la alcolemie iti merge!