| Iani18 a întrebat:

Salut,imi poate spune cineva de unde pot sa descarc jocuri pentru windows 10?

1 răspuns:
| Burcea_Valentin_1999 a răspuns:

Nu prea ai cum pentru ca windows 10 are un sistem facut in asa fel in cat nu te poate lasa sa joci jocuri piratate trebuiesc cumparate toate de acea este un windows praf daac iei un joc piratat pe win 10 iti va da erori diferite dar cred ca farming simulator are un sistem special care poti sa-l joci si pe win 10 dar depinde ce pc ai ce procesor rami placa video bafta