| AlexAndreiD a întrebat:

Imi poate spune cineva o marca buna, fiabila si durabila de placi video? Dintre MSI, Asus, Gigabyte, etc. Am luat o placa video MSI GTX 780Ti Reference, de la un amic, putin folosita, in cutie, tinuta ca placa de rezerva. Sa ma multumesc cu ea sau sa i-o dau inapoi si sa cumpar alta marca? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

Cel stock cu care vine ar trebuie sa fie ok, calibrat fix pe acest procesor. Nu am folosit in ultimii 10 ani decat coolere stock.

3 răspunsuri:
| Malia00 a răspuns:

Gigabyte este cea mai buna, eu nu am avut probleme cu produsele lor.

| flixbuster a răspuns:

Tot ce ai enumerat (MSI, Asus, Gigabyte) sunt marci ok.

| AlexAndreiD explică (pentru flixbuster):

Salut, o sa aleg MSI. Dar mai vreau sa te rog ceva: ai idee de un cooler bun pentru un Ryzen 7, 1700x? Unul care este silentios, eventual o marca pe care sa te bazezi. Multumesc mult!