| BringMeTheHorizon a întrebat:

Salut.Imi puteti da cateva nume de jocuri care v-au lasat cu gura cascata.dar sa nu fie strategie sau mmorpg... orice de la puzzle (gen portal) la survival horror.

Răspuns Câştigător
| ASimpleUser a răspuns:

Pai ar fi: *jocuri de actiune; toata seria assassin's creed, prototype 1 si 2, darksiders 1 si 2, max payne 3, sleeping dogs, alan wake, mass effect 3
si *cu masini; nfs the run, nfs hot pursuit 2, dirt showdown si dirt 3....pe astea toate le-am jucat le-am terminat si mau lasat intr-adevar cu gura cascata...bft!

2 răspunsuri:
| 98Enigma a răspuns:

Assassin's Creed Brotherhood, Rezident Evil 4, 5, Battlefield 3, Dead Island, Need For Speed The Run...etc.

| FightForYourself a răspuns:

Iti zic eu cateva care chiar mau lasat cu gura cascata! Si iti dau cateva care o sa apara acum in noiembrie!
S.T.A.L.K.E.R Shadow of Cernobyl
Battlefield 3 play for free
Battlefield 2 bad company
Elder Scrolls V:Skyrim
Max Payne 3
Crysis 2
Dead Rising 2
Stalker clear skies
Stalker call of prypiat
Cele care ies in noiembrie. 2012
Acest joc cred ca o sa fie jocul anului poate chiar al deceniului
Assassins creed 3
Gta 5
Prey 2
fifa 20013
Far cry 3
Halo 4(desi nu sunt fan al seriei halo poate iti place tie)
Bishock infinite a aparut deja demo-ul care mi-a facut o impresie foart foarte buna!
Si inca un joc care sigur va fi nominalizat la jocul anului
Hitman Absolution!