| BJK1903 a întrebat:

Salut, imi puteti recomanda ceva site-uri legitime precum g2a si instant gaming? Mersi happy

Răspuns Câştigător
| Buzi213 a răspuns:

E bun si Eneba, din propria experienta

| BJK1903 explică (pentru Buzi213):

Multumesc frumos, chiar au preturi foarte ok. Si mai ieftine fata de instant gaming. Mersi happy

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Daca vrei legit mergi cu Humble, Fanatical, GreenManGaming.

| BJK1903 explică (pentru Wr3nch):

Mersi frumos happy. Humble am si eu, dar nu prea are jocuri cine stie ce, fanatical si GMG au preturi foarte mari big grin Fata de eneba si instant gaming. happy

| Wr3nch a răspuns (pentru BJK1903):

Pai da dar ai mentionat site-uri legitimelaughing Eneba, G2A si instant vind chei furate, de aia is ieftine.