| ghicumatei a întrebat:

Salut imi puteti recomanda o unitate de calculator pentru gameing si ma refer sa poata rula si jocuri din 2015-2016 si daca stiti si optional un monitor si daca imi puteti spune cat ar costa ar fi super

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Iti recomand sistemul Adventure : http://www.pcgarage.ro/......adventure/ cu jocurile n-ai treaba 3 ani, chiar mai mult pe acel sistem. Totusi, daca ai vrea sa ti-l faci pe piese, ai putea iesi mai ieftin cu banutii, tu alegi :)

Bft!