| ferdin a întrebat:

Salut.Imi puteti spune ce bonusuri se baga la colier, bratara, papuci, cercei, arma, armura, scut, coif (cele mai bune bonusuri)Funda!

Răspuns Câştigător
| アレクサ a răspuns:

Daca esti me metin 2RO speed atunci du-te la negustorul de armuri si cand deschizi magazinul o sa-ti apara o floare alba care costa o yang. intra pe saitul http://metin2.3xforum.ro/post/688/1/Ghid_bonusuri_maxme/ si afla mai multe.

1 răspuns:
| gaby37 a răspuns:

Pai:
Armura-sa fie aproape max pv 10-15 sabie 10-15 douamaini si daca pica si 10-15 pumnal e perfect
Colier-Aproape max pv la fel ca pe armura
Bratara-Aproape max pv si cat e full de hh
Papuci-La fel ca pe armura si daca pica si 10 critick e perfect
Cercei-full hh aparare sabie aparare pumnal sau aparare doua maini sa fie 10 cel putintongue
Arma-Pe arma trebuie full hh si conteaza caracteru war-tarie sura-int ninja-flex saman-int
scut-full hh cel putin 8 tarie de ex daca esti war si imun la necunostinta
coif-full hh si aparare foc 10-15% sau aparare magie 10-15%
plss funda ca n-am stat degeaba sa criu atat