| Helppp a întrebat:

Salut, imi puteti spune ce bonusuri trebuie sa pun pe : Cercei, Papuci,Armura, Colier si Coif ( metin2) doar la Bonusurile 1-5 (fara 6/7) sa am seturi bune sa rezist in dueluri cu toate rasele adica clopot sabie pumnal... astea.

2 răspunsuri:
| StilleStrike a răspuns:

Pai depinde bonusurile metinu-lui, ar fi esential ca sa poti bate imediat pe cineva sa cumperi modate, s-au sa pui cam asa ceva : critic,patrunzatoare,semi-om, vittality/con, int/intelligence/inteligenta, strenght/puterea vietii/str, dex/dexterity. La sura int/con
La sura: int/con
La razboinic : str/con
La Ninja: dex/con
La shaman int/con
Si ca sa rezisti cum vrei tu ai nevoie, foarte foarte esential de 6/7 pentru a pune rezistente anti shaman, sura, razboinic, ninja

| Helppp explică:

Eu vreau doar la alea de sus nu pe arma...