| Garfieldd a întrebat:

Salut, imi puteti spune cum se poate descarca Hack-urile de MuOnline de pe acest Site: http://www.bestmuonlinehack.com/? Apare descarcarea la fiecare hack, problema este ca. Dai pe acel link de descarcare, si apare acel test sa-l completezi, cum se poate scapa de test?

2 răspunsuri:
| CocaColla17 a răspuns:

Ce-L Mai Bine E Sa Nu Folosesti Hack-uri Ca Sa Nu Iti EI Ban... Parerea Mea.

| Garfieldd explică (pentru CocaColla17):

Dar vreau sa folosesc big grin Stie cineva cum pot descarca?