| geoboss456 a întrebat:

Salut imi puteti spune si mie niste servere de samp 0.3z dar sa fie HardRoleplay ca si Romania Roleplay sau Hard-Roleplay dar nu B-zone, bugged sau RedMax ala sa fie sub forma Nume_Prenume

3 răspunsuri:
| geoboss456 explică:

Stiu de Red max m-am jucat un pic pe el mai demult dar nu intreb ca dureaza pana fac cont dar mersi oricum nu-ti dau funda daar zic cati dau ("ai funda big grin")

| grunzu69 a răspuns:

RPG.VibePlay.ro
Maine data de 8/08/2014 se va da WIPE.Hai si tu, si vei avea sansa la staff/lideri + organizam un concurs pe forum unde poti castiga moderator/designer/g-mod etc. Hai si pe cel mai tare servar!

| Chira_Razvan_1998 a răspuns:

HostName: Romanian's SFR Server » SERVER OFFICIAL «
Address: 46.102.116.62:7777
Players: 0 / 150
Ping: 11
Mode: Romania: SFR V2.5
Map: Romania: Events