| oOSkyTeamOo a întrebat:

Imi puteti spune un Metin2 gen EnergyMetin2, adica sa aiba NPC de skills G si P, sa aiba totul +9 la magazin si cand upgradez un item, neaparat vreau sa aiba otel si arme de 65 care poti sa le evoluiezi happy.

Cred ca cer cam mult, dar vreau sa fie exact ca EnergyMetin2 pentru ca imi place foarte mult :X. Chiar va rog sa aiba otel si arme de 65 +9 care se evoluieaza si NPC skills G si P!
As mai dori ca ratele sa fie 500% sau mai mult happy!

Multumesc anticipat happy big grin si Metinul care imi place primeste fundawinking.

1 răspuns:
| Digital112 a răspuns:

Metin2os.ro/server1
lvl max 250
iteme 65 la shop
npc cu g
p faci cu, cucubeu care costa 10kk maxim