| Radu_9830 a întrebat:

Imi puteti spune va rog de ce la unele jocuri cand dai pe ele scrie asa "The application failed to initialize properly (0xc000001d). Click on OK to terminate the application" de exemplu la jocul Steam Slug imi arata asa. Ce trebuie sa fac, Dau fundita si vot la raspunsul corect!

1 răspuns:
| monstrulet a răspuns:

Erorile astea is printre cele mai nasoale, nu prea ai ce sa faci in privinta lor. Cauzele pot fi: download incomplet, crack stricat, aplicatie corupta. Sau mai rau, e pe moarte windowsul, sau sistemul(de obicei incep sa crape toate aplicatiile asa, daca e vorba de asta).