| AndreiGamingg a întrebat:

Salut, imi puteti spune va rog frumos cateva recomandari la acest laptop? Si cate fps o sa prind in CS:GO, Fortnite, PUBG, GTA 5?
https://www.pcgarage.ro/......-os-black/

O sa pot face live fara probleme in OBS cu jocurile enumerate?

DAU FUNA CELUI MAI BUN RASPUNS.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

Păi cum frate să îţi facă probleme configuraţia asta? Unde mai pui că poți upgrada sistemul după ce îl cumperi. Succes

2 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Nu functioneaza linkul.

| AndreiGamingg explică (pentru mudokins78):

Incearca sa intrii pe un chrome si sa il copiezi, ca de pe telefon nu sunt sigur daca functioneaza, O sa iti las toate componentele aici si sa imi dai un raspuns.
Notebook / Laptop ASUS Gaming 15.6'' TUF FX505DD, FHD, Procesor AMD Ryzen 5™ 3550H (4M Cache, up to 3.70 GHz), 8GB DDR4, 256GB SSD, GeForce GTX 1050 3GB, No OS, Black
Producator AMD
Nume AMD Ryzen 5™ 3550H (4M Cache, up to 3.70 GHz)
Familie Ryzen 5
Model 3550H
Nucleu Ryzen
Numar nuclee 4
Numar thread-uri 8
Frecventa 2, 1 GHz
Frecventa turbo max 3, 7 GHz
Cache L2 2 MB
Cache L3 4 MB
Tehnologie 12 nm
Procesor grafic integrat Radeon Vega 8
Putere maxima disipata 35 W
Memorie
Capacitate 8 GB
Tip memorie DDR4
Frecventa 2400 MHz
Sloturi RAM 2
Slot 1 8 GB
Suport maxim 32 GB
Stocare
Solid State Disk Da
Capacitate SSD 256 GB
Tip SSD M.2
Dual drive suport HDD/SSD Da, optiune libera
Suport HDD 2.5 inch Da
Placa Video
Producator chipset NVIDIA
Seria GeForce
Model GTX 1050
Memorie dedicata 3 GB
Tip GDDR5
Suport DirectX 12 Da
Placa video Dedicata

| mudokins78 a răspuns (pentru AndreiGamingg):

Păi cum frate să îţi facă probleme configuraţia asta? Unde mai pui că poți upgrada sistemul după ce îl cumperi. Succes