| ghicumatei a întrebat:

Salut imi puteti sugera un sistem de gaming deoarece asi dori sa ma apuc de asta pe youtube si nu trebuie sa fie super performant il mai inbunatatesc pe parcurs ideea e sa ruleze jocuri din 2014 si bugetul intre 1500lei-2000lei sistemul poate sa fie si second hand sinfura rugaminte a mea e sa ruleze jocuri precum the forest fifa 14, 15 gtaV watch dogs outlast etc.

Răspuns Câştigător
| DayAfterDay a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DM4TZBBBM/
Iti merge orice joc...nu te gandi la ultra settings.
The forest e plin de buguri si te plictisesti foarte repede.
cam asa ar trebui sa le joci:
The forest: Medium-High
Fifa 14-15 :High-Ultra
GTA V: Medium
Watch Dogs : Medium
Outlast : Ultra(CAM TOTI YOUTUBERI AU FACUT CU SERIA ASTA)