| Anonimul3315 a întrebat:

Imi puteti zice cum pot face videouri cu facecam? Ca am vazut la gameri ca aveau in video facecam. Adica filmau si ce jucau si cu webcamu pe ei. Imi puteti zice cum fac si eu?

3 răspunsuri:
| Senzaționalul a răspuns:

Descarci programul facecam.
Il folosesti simultan cu frapsul.
La final, cand editezi, adaugi facecamul intr-un colt. Bafta!

| Anonimul3315 explică (pentru Senzaționalul):

Stai. cum adica sa downloadez programul facecam? In primul rand de unde ca daca caut pe google apare ca facecam e o camera web.

| Senzaționalul a răspuns (pentru Anonimul3315):

Facecam e un driver pentru camera ta web.
Un program micut, pe care il tii pornit si ii dai drumul sa-ti inregistreze toate reactiile cand te joci ceva.
La final, cand editezi, adaugi rezultatul acestui program(Filmarea propriu-zisa) intr-un colt, peste imaginile din joc inregistrate de fraps.Bafta!