| HandaSei a întrebat:

În general sunt un utilizator fidel al browser-ului Opera, azi am zis totuși să mai schimb puțin peisajul și să văd ce mai face și bătrânul Chrome, dar aparent nu prea bine... xD
Încă din start după ce l-am instalat m-am trezit cu o eroare dubioasă! Mai exact nu pot descărca nici o extensie din webstore, așa arătând eroarea ( https://scr.hu/YMqg5a ), nu am nici cea mai mică idee de la ce ar putea fi, deci chiar aș aprecia dacă știe careva! happy

6 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Cel mai probabil un virus -malware.

| HandaSei explică (pentru MihaiNicu23):

Folosesc Norton Premium ca antivirus, deci slabe șanse...

| KeyoAsurame a răspuns:

Ai descarcat o versiune mai veche sau care nu este pentru pc-ul tau cred...cauta sa downloadezi ultima versiune care sa mearga la pc-ul tau

| HandaSei explică (pentru KeyoAsurame):

Este ultima versiune cu toate actualizările la zi, logic...
Am Windows 10 și o configurație decentă, nu există să nu meargă ceva pe el... laughing

| roxyroy a răspuns:

Nu stiu nici eu e din cauza conexiunii

| HandaSei explică (pentru roxyroy):

Nu are cum să fie din cauza conexiunii zic eu, pot descărca fără probleme de pe orice alt site de pe internet, problema e doar în webstore, atât... happy