| davidyonut a întrebat:

Salut,in iarna mi-am cumparat un xbox 360 si doar acuma am vazut ca am primit la el si o luna de xbox live gold gratis.Am bagat acel cod la Redeem Code,codul e bun,dupa aia trebuie sa ma conectez la contul Microsoft si dupa ce m-am conectat imi cere Billing information si pe langa ca nici nu stiu ce trebuie scris acolo nici nu stiu dece imi cere asta, daca eu am o luna gratis.deci nu ar trebui sa platesc...Va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Bagi billing info, iti activeaza trialu' si dupa ce trece o luna dai cancel sau platesti ca sa ai in continuare. Asa functioneaza foarte multe trialuri de genu'.