| AlexMAV a întrebat:

In legatura cu Counter Strike 1.6. Cand joc cs online sau cu boti oriunde vreau ca atunci cand sa schimb arma de exemplu am AWP si vreau sa schimb pe DEAGLE, atunci cand sa apas 2 sa nu imi mai apara aia sus acolo si sa dau clic. Vreau ca atunci cand sa apas 2 sau 3 direct sa imi apara fara sa mai dau eu click.
Trebuie cv scris in consola? Daca da spuneti-mi va rog! Multumesc!

3 răspunsuri:
| Em1neM a răspuns:

Nu se poate cand dai click direct. asa sunt la tote configurile. funda?

| tororoki a răspuns:

Intra in setari la controale si dai reset to default

| Reysman44 a răspuns:

Intra in setari si dai la wappons seting si o sati arate de la 1 la 5 sau 8 numai stiu seteaza pistolul pe tasta 2 arma pe 1 cutitul pe 3 grenada pe 4 bomba pe 5 apoi cand intri in cs scrie in consola max_fps 1000 si dupa ceti cumperi arma dai pe Q sau 2 si o sa-ti apara sigur