| BuciSh0t a întrebat:

Salut.

in legatura cu minecraft.

cum fac sa se spawneze slime?

Funda big grin

32 răspunsuri:
| Eusicamatat a răspuns:

Cf esti online? happy

| BuciSh0t explică (pentru Eusicamatat):

Dtongue

| Eusicamatat a răspuns (pentru BuciSh0t):

Cf? :*

| BuciSh0t explică (pentru Eusicamatat):

Bine tu?happy..Ma enerveaza ca numerge A-u si B-u de la tastatura...si mi-e greu sa scriu cu tastatura asta virtualalaughing))

| Eusicamatat a răspuns (pentru BuciSh0t):

Aha eu asult muzica si ma plicitisesc

| BuciSh0t explică (pentru Eusicamatat):

big grin Eu ma gandesc ce nasol o sa fie maine ca incepe scoalalaughing

| Eusicamatat a răspuns (pentru BuciSh0t):

Aoleu da si eu nici nu mi-am facut temele si nici nu le fac laughing

| BuciSh0t explică (pentru Eusicamatat):

rolling on the floor) eu nu stiu daca am....nici nu cred ca le-am notatlaughing

| Eusicamatat a răspuns (pentru BuciSh0t):

Bvwinking asa mai fac si eu...ik hai sa vb despre altceva nu despre scoala laughing

| BuciSh0t explică (pentru Eusicamatat):

Pana acum m-am gandit si nu mi-a venit nimic in cap ce sa vbrolling on the floor

| Eusicamatat a răspuns (pentru BuciSh0t):

Orice anafara de scoala:)) http://www.youtube.com/watch?v=Uf01AfTK3dg ascult-o asta e pentru baietii de cartier;)

| BuciSh0t explică (pentru Eusicamatat):

big grin tare melodiatongue

| Eusicamatat a răspuns (pentru BuciSh0t):

Stiu :*

| Eusicamatat a răspuns (pentru Eusicamatat):

Numai vrei sa vb gata sad

| BuciSh0t explică (pentru Eusicamatat):

Ba da dar incercam sa curat tastatura rolling on the floorrolling on the floor..Scuzesad

| BuciSh0t explică (pentru BuciSh0t):

Si ce mai zici?big grin

| BuciSh0t explică (pentru Eusicamatat):

Apropo..iti place DubStepul?happy

| Eusicamatat a răspuns (pentru BuciSh0t):

Da dc?

| BuciSh0t explică (pentru Eusicamatat):

Perfect smug is mie imi place smug

| Eusicamatat a răspuns (pentru BuciSh0t):

Ok..si ce? laughing

| BuciSh0t explică (pentru Eusicamatat):

Auzi big grin ..stai 2 sec.m unpic de treaba...revin imediattongue

| Eusicamatat a răspuns (pentru BuciSh0t):

Ok :*

| BuciSh0t explică (pentru Eusicamatat):

Gata tonguetongue

| Eusicamatat a răspuns (pentru BuciSh0t):

Bn..auzi u sti sa faci dubstep sau doar ati place?

| BuciSh0t explică (pentru Eusicamatat):

Imi place doartongue

| BuciSh0t explică (pentru Eusicamatat):

Auzi:P ce parere ai de asta?:) http://www.youtube.com/watch?v=N9rwKjZpBTo

| Eusicamatat a răspuns (pentru BuciSh0t):

Nasol mie imi place dubstep-ul dar eu practic bestreet http://www.youtube.com/watch?v=AEvNO5POfSo al 2lea video eu sunt fata ambracata cu tricou rosu :))

| BuciSh0t explică (pentru Eusicamatat):

Taretongue

| Eusicamatat a răspuns (pentru BuciSh0t):

Stiu tare dar si f greu laughing an accelasi timp ancearca si u e f amuzantwinking

| BuciSh0t explică (pentru Eusicamatat):

big grin

| Eusicamatat a răspuns (pentru BuciSh0t):

Ce? auzi da-mi u reply la o intrebare cu f putine ras sa vb a colo asta e full

| andreyyy09 a răspuns:

Apesi f3 sau shift+f3 si o sa iti apara si unde scrie "y:..." cifrele dinaintea punctului reprezinta nivelul la care esti dar slimeurile se spawneaza sub nivelul 16 sper ca ti-am fost de ajutor cel mai mult se spawneaza pe langa badrock