| AnonimNeamt a întrebat:

In primul rand..Sunt un jucator de metin inrait. Joc de 5 ani. Am 2 ani pe un server si am primit GM pe 3 conturi, cu acces ban tot..Si grad personalizat. Mai exact [Nr1]..Serverul are 350 playeri on zilnic..Si se fac evente.E super. Problema e ca eu in 2 ani m-am plictisit si vreau sa dau conturile de GM + set universal perfect. ( Intra foarte greu ). Daca da cineva iteme pe 1 server pvm pe toate cele 3 conturi de gm cu grad personalizat ( 10 euro gradul personalizat ), sa bage id de mess : k1nd3rhd. si astept sa vorbim acolo.

3 răspunsuri:
| Moon4Lord a răspuns:

Lasate de metin ca distruge vietile...joaca dragon nest daca vrei joc MMORPG de actiune cu PVP si PVM

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns (pentru Moon4Lord):

Arunca computer-ul pe geam m-ai degraba :0, un alt MMO si ajunge la spital cu degetele infipte in tastatura.

| Moon4Lord a răspuns (pentru Apetrei_Bogdan_1995):

Daca vrei sa stii Dragon Nest are cel mai tare combat system din toate jocurile din lume LOL, metinu tau sau ce te joci e praff!