| florin0803 a întrebat:

In urmatoarele 2 luni as vrea sa-mi achizitionez acest sistem:
https://altex.ro/......4gb-ubuntu
Imi puteti da o parere sincera despre acest sistem? Daca merita banii sau ar trebui sa ma axez pe alt sistem? Mai ales daca cineva l-a cumparat si imi poate spune mai multe despre el, cum se comporta in jocuri si chestii as fi recunoscator.
Impreuna cu acest sistem as vrea si un monitor de 1980x1080.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| KlibrDM a răspuns:

E ok, ar trebui sa ruleze majoritatea jocurilor la 60 FPS stabil happy

| parola1111111111123 a răspuns:

Eu zic ca sa ti-o cumperi pe asta care ai aratato tu!
La fel si monitorul! te rog sa-mi raspunzi si tu la intrebarile mele.