| gingo553 a întrebat:

Salut! Întâmpin si eu o problema cu laptopul meu, doar ce l-am achiziționat de pe olx, este un ASUS ROG STRIX GL504G (i7 8th gen, Nvidia Geforce GTX 1060 6gb, Ram 16gb ddr4, ssd 512gb), este foarte gălăgios si se încinge destul de repede, nu pot juca nici macar gtaV merge bine maxim 10 minute cu setările pe normal apoi merge foarte greu undeva la 20 FPS, iar pe FiveM am undeva la 7-15 FPS maxim, nu inteleg motivul

Răspuns Câştigător
| DonMoldo a răspuns:

Posibil sa ai ventilatorul de la placa video ars si sa se incinga foarta tare asta se intampla cand, cumperi de pe olx, descarca MsiAfterburner si vezi ce temperaturi ai.

1 răspuns:
| soundgood a răspuns:

Curata de praf si schimbata pasta termoconductoare si nu o sa mai ai probleme