| Mihutt a întrebat:

Salut internauti dragi! Deci am urmatoarea configurare :

Win 7 x64
placa video nVIDIA geforce 210
procesor amd x2 athlone 4000+
sursa 450W

Problema este ca de 2 sapatamani incoace atunci cand intru in fifa 14, dupa 5 min monitorul se inchide se deschide repetat, iar dupa 3-4 inchideri si reaprinderi ingheata ecranul si bazaie ( un sunet ciudat ), tot ce pot sa ii fac e sa dau restart!

p.s nu numai la fifa 14 si la alte jocuri de pe fb face asa.

2 răspunsuri:
| Ichim_Tavi_1987 a răspuns:

Pai incearca sa cureti de praf coolerul procesorului si placa video. Daca nu s-ar mai putea sa nu mai dea destul curent sursa (sa se fi ars ceva prin ea).

| Mihutt explică (pentru Ichim_Tavi_1987):

Pai da dar cand scot placa video numai face nicio figura. vreo idee?