| Lukasz a întrebat:

Intrebare pentru cei care joaca CS GO
Astazi a jucat VP si inca o echipa, in fine.
Am luat drop pe Cobblestone.
Si fara sa fii luat vreodata, am vandut din prima cutia. Am procedat corect? Am crezut ca se va ieftini, dar vad ca se scumpeste, eu am vandut-o cu 24 de euro iar acum e 29 aproape. Ma simt idiot, daca imi pastram cutia si o vindeam cand era mai scumpa, mai aveam un ak si puteam sa imi iau cutit.
Credeti ca am procedat bine? Pentru ca nu prea se mai cumpara.

1 răspuns:
| iStarGaming a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, dar daca creste in continu si sunt cumparatori nu, dar daca creste pretul si cumparatorii scade ai facut bine.