| M4a1D3aD a întrebat:

Joc AnticMT2 dar nu stiu cum sa fac sa fiu mai bun amincercat sa-mi pun aprare pv si semi om pe toate itemele si nu imi merge ziceti-mi va rog ce sa fac! Cine imi da un raspuns corect ARE FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Marius168 a răspuns:

Pentru war (Papuci,colier,Cercei): Aparare sabie,doua-maini
Evitarea atacului corporal
Bratara: Semi-om
Critica
Patrunzatoare (astea sunt baza)
Coif: Semi-om,rezistenta foc,rezistenta otrava. (Obligatorii)
Restul itemelor (colier,papuci,cercei) Daca e de war am specificat mai sus, de saman (aparare evantai, clopot, fulger), se sura(sabie, foc, vartej), de ninja(Pumnal, arc, sageti) DAca printre astea pica critica sau patrunzatoare e foarte bine.
Pe arma trebuie separat. 4 arme aia de saman: pietre(patrunzatoare, critica, anti saman) bonusuri(Pentru war: str, Ninja dex, saman int, sura int si str.+ Semi-om, critica, viteza farmec)