| Cjxhhffhh a întrebat:

Salut,joc Clash Royale, am Arena 7 de mai bine de 2 luni si nu reusesc sa trec, stau foarte mult până sa trec arenele si de la 6 la 7 la fel. Am mai multe înfrângeri de cat victorii. Cine ma ajuta sa imi zică un deck de arena 7? fara legendare care la testat.

1 răspuns:
| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

Nu am cum sa iti zic un deck, de exemplu eu iti dau un deck tu il folosesti dar nu sti sa joci cu cartile respective.
Iti recomand sa intri pe statsroyale la deck builder si sa ei de acolo unul random.