| ღAnonimaღ a întrebat:

Joc de cateva zile Nexon 4Story si am o mica problema. Am facut 71Luna si dintr-o data mai aveam 8Luna. Mi s-a mai intamplat de mai multe ori, dar de data aceasta am fost atenta. Nu am cheltuit nimic din bani. Doar ce ma luptat si am vazut ca eu nu mai am banii. Ce sa fac sa nu imi mai dispara? Imi puteti spune si mie ce s-au intamplat cu ei? Multumesc!

1 răspuns:
| CCAdrian a răspuns:

Iti dispare mereu cand ajungi la 71 luna? sau acum nu iti mai dispare ca au fost cate probleme cu nexon 4story lea cazut nu stiu ce server.