| Ghost01 a întrebat:

Salut.Joc de ceva timp minecraft si de la un timp mia picat mie sa joc minecraft 1.7.2 cu shader si am nevoie de forge toate bune si frumoase instalez forge si cand dau play cu profile pe forge surpriza nimic, astept si dejeaba astept.Am incercat mai multe variate am instalat mai multe versiuni de foge m-am uitat la toate tutorialele posibile am incercat scheme am incercat launchere am incercat absolut totul si cineva imi spune ca am pc prea antic sa imi ruleze foirge cu sa am pc antic cand mie imi merge minecraft in 100-200 de fps la grafica maxima pe servere multiplayer pe singleplayer mi ajunge si la 400 faza e ca eu tot ce vreau e sa mearga neneorocitul asta de forge si nu el alege sa nu mearga, pur si simplu play si gata nu se mai intampla nimic daca sunteti cunoscuti cu problema va rog sa ma ajutati daca doar credeti ca stiti o rezolvare va recomand sa nu ma ajutati pentru ca deja sunt satul de explicati precum ireinstaleaza java si poate merge sau alt launcher, pentru ca nu merge, multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Butnaru_Cozmin_1995 a răspuns:

Am patit si eu la fel deci dezinstalezi minecraft duma scrii in start %appdata% intri in roming si stergi folderul de minecraft dar mai intai cred ca ar trebui sa salvezi ce ai pe single player (daca ai ceva) si dupa instalezi minecraft si restul. sper ca am ajutat.
P.s stii vreun sv doar pve romanesc?

| Ghost01 explică (pentru Butnaru_Cozmin_1995):

Cauta pe comunitatea Romania si chestia sa sterg minecraft si din roming cred ca am facut-o de cel putin 60 de ori.

| Butnaru_Cozmin_1995 a răspuns (pentru Ghost01):

La mine asa a mers big grin